Pharrell Williams se baví jen s »holkama«: Jsem citlivka!

Velikost textu: AAA

22. 1. 2015

Hudebník Pharrell Williams o sobě v minulosti prohlásil, že je plachý. Ostych vyplývá z faktu, že je člověkem velmi citlivým. To se promítá nejen do jeho hudební produkce, ale také do vztahů s lidmi. Jednačtyřicetiletý zpěvák tvrdí, že se obklopuje především ženami právě proto, že je velmi senzitivní a že muži jsou často dost hrubí.

Pharrell je od října 2013 ženatý s Helen Lasichanh, s níž několik let před svatbou žil. „Jsem citlivý člověk, takže se chci obklopovat citlivými lidmi. Ženy používají takový způsob vyjadřování, k němuž mám mnohem upřímnější vztah,“ tvrdí jednačtyřicetiletý Williams.

V rozhovoru pro magazín GQ Pharrell přiznal, že touží po spolupráci s britskou hvězdou Adele.

Bylo by úžasné pracovat s takovým talentem. Jsem z ní nadšený od první chvíle, co jsem slyšel píseň Rolling in The Deep. Pokud by v roce 2015 přišla příležitost a my jsme mohli spolu pracovat, pak bych z toho byl naprosto na větvi. Myslím, že dnešní srovnávání se až příliš nadužívá, když jde o srovnávání současných umělců s legendami. Ale v Adelině případě jsem si jistý, že je to oprávněné,“ prohlásil Williams.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související