Justin Bieber šokuje: Nejsem arogantní, to jsem jen předstíral... Aha...

Velikost textu: AAA

2. 2. 2015

Zpěvák Justin Bieber si pokouší sypat popel na hlavu. Tedy lépe řečeno snaží se zdůvodnit své arogantní chování v uplynulých dvou letech. Dvacetiletá kanadská hvězda tvrdí, že za to může skrývání pravého já a skutečných pocitů, které maskoval svou arogancí.

Bieber přijal pozvání do talk show Ellen DeGeneres. Natáčelo se ve středu 28. ledna a moderátorka zrovna slavila narozeniny. Zpěvák byl v pořadu velmi nervózní.

Chci natočit tohle video, protože chci vyjádřit, jak se zrovna cítím. Dnes jsem byl u Ellen a bylo to velmi zábavné. Ona je úžasná, měla narozeniny, ale já jsem byl velmi nervózní. Myslím, že jsem byl nervózní, protože jsem se bál toho, co si lidé budou o mně teď myslet. Už je to nějaký čas, kdy jsem vystupoval veřejně, a nechtěl jsem vypadat arogantně nebo domýšlivě nebo jednoduše tak, jak jsem se choval poslední rok a půl… Nejsem tím, kým se tvářím, že jsem. Proč říkám, že jsem to předstíral, je to, že často předstíráme, že jsme něčím, čím nejsme, abychom zakryli to, co skutečně uvnitř cítíme. A já jsem prožíval řadu pocitů. Být mladý a dospívat v tomto byznysu je tvrdé. Dospívat obecně je tvrdé,“ omlouval se Bieber ve videu, které vyvěsil pro fanoušky na internetu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související