David Beckham je závislý na spinningu

Velikost textu: AAA

2. 2. 2015

Spinning má svou zlatou éru za sebou. Ačkoli nepatří mezi největší hity současného fitness světa, bývalý fotbalista David Beckham na tuto verzi šlapání do pedálů nenechá dopustit. Pomocí spinningu se udržuje ve skvělé kondici a je jím doslova posedlý.

Britský sportovec, který před dvěma roky pověsil kopačky na hřebík, oslaví za tři měsíce čtyřicítku. Navzdory věku a tomu, že už není aktivní ve vrcholovém sportu, má skvělou kondici. A to díky tomu, že je každý den v posilovně SoulCycle.

„Jsem hodně v posilovně SoulCycle. Jo, jsem tím posedlý. Je to cvičení, které miluju. Je to cvičení, které si užívám, a abych byl upřímný, od doby, co jsem přestal hrát, není moc druhů posilování a cvičení, které mě baví. Takže když člověk nějaké najde, tak se ho drží,“ svěřil devětatřicetiletý Beckham, který své tělo prodává v reklamě na spodní prádlo.

V rozhovoru pro magazín E! News ale tvrdil, že si fyzičku neudržuje kvůli komerčním účelům, ale pouze pro vlastní potěšení.

Necítím žádný tlak, že bych musel být fit a ve skvělé kondici. Nikdy jsem nic takového nepociťoval, protože zůstávám v kondici hlavně kvůli svým dětem. Ony mi pomáhají zůstat fit, když se musíte starat o čtyři děti. To pomáhá. Ale nikdy jsem necítil nějaký tlak. Užívám si, že jsem fit. Myslím, že lidé by měli pochopit důležitou věc, cvičit neznamená jen mít hezké tělo. Cvičení je důležité kvůli dobrému pocitu uvnitř a kvůli zdraví,“ dodal Beckham.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související