Krásná zpěvačka se poprala s přítelem na letišti

Velikost textu: AAA

2. 2. 2015

Zpěvačka Lana Del Rey je temperamentní mladou dámou, která se nebojí pořádně šlápnout do hlasivek také mimo mikrofon. Americká hvězda to dokázala v pondělí 26. ledna na letišti v Los Angeles. Vášnivě se tam pohádala se svým přítelem Franceskem Carrozzinim. A váda to prý byla tak hlučná, že se všichni otáčeli.

Jenže Lana to nakonec nevydržela a skončila v slzách. „Hádali se v terminálu Delta na letišti LAX v pondělí,“ přiznala kamarádka Del Rey v rozhovoru pro New York Daily News.

Model, fotograf a kameraman Francesco Carrozzini má – jak jméno napovídá – italskou krev. A není tedy pro něj problém rozbalit to dost divoce jako babka na pavlači.

„Lana byla samá slza, mohla si oči vyplakat, bojovala se svým přítelem. Vypadali, že mají opravdu velmi vážnou a velmi vášnivou hádku. Lana vypadala naprosto vystresovaná a vytočená,“ píše New York Daily News.

Carrozzini sbalil Lanu při natáčení jejího klipu k písni Ultraviolence. Narodil se v italské Monze šéfredaktorce italské verze magazínu Vogue France Sozzani. Od dětství vyrůstal mezi modelkami, modely, fotografy a návrháři. Měl štěstí, protože sám jako model díky velmi atraktivnímu vzhledu začínal. Navíc má talent a pochytil mnohé od fotografů Bruce Webera a Petera Lindbergha, s nimiž vyrůstal.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související