Parfémem Lady GaGy se postříkejte po sexu!

Velikost textu: AAA

4. 2. 2015

Lady GaGa přinesla loni na trh nový unisexový parfém. A nebyla by to ona, kdyby si prodejnost svého výrobku a tučné zisky putující na její účet nesnažila zajistit sexem. Tedy zdůrazňováním lidské sexuality související s vůněmi. Americká zpěvačka tak tvrdí, že její voňavá novinka Eau De GaGa je určena mužům i ženám zároveň a měli by ji použít oba po souloži.

Zpěvačka jde na celou věc chytře. Jestli jsou nos a čichové vjemy v něčem důležité, pak při výběru partnera a při sexu. Čich rozhoduje mnohdy o tom, zda se s někým vyspíme dřív, než se vědomě k tomu odhodláme. A právě celý parfémový průmysl je založen na sexuální přitažlivosti, která odráží miliony let evoluce čichového orgánu.

„Jsem velmi hrdá, že mohu oznámit, že má nejnovější unisexová vůně EAU DE GAGA je už k dostání v obchodech Target. Je svěží, čistá, připravená pro sexuální ráj! Chtěla jsem vytvořit něco, co si užijí mí ženští i mužští fanoušci. Páry: nastříkejte si to na tělo po společné sprše po sexu, je to mňamka!“ napsala GaGa na Twitteru.

Osmadvacetiletá hvězda popu uvedla na trh první parfém v roce 2012, následující rok se ho prodalo třicet milionů flakonů.

Nový parfém obsahuje tóny bílé fialky, limetky a kůže. Předchozí Lady GaGa Fame byl založen na orchideji, kadidle, meruňkách, šafránu a medu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související