Uma Thurman šokovala výrazem MRTVOLY: Má snad plastiku obličeje?!

Velikost textu: AAA

16. 2. 2015

Herečka Uma Thurman si dovolila vyrazit na premiéru bez řasenky a nalíčených očí. Herečka použila pouze trochu make-upu a rtěnku, kdyby však tušila, jak kolem toho budou všichni bláznit, asi by raději podlehla uniformitě svých kolegyň. Fotky její nezvyklé image kolují sociálními sítěmi a vyvolávají diskuze.

Uma přišla bez řasenky, nalíčených očí – které mívala zvýrazněny tmavšími stíny – a s vlasy sčesanými dozadu na premiéru minisérie The Slap televize NBC.

„Já vím, je to šílené! Nevím, myslím, že se nikomu nelíbil můj make-up! Dělám to tak ale celé roky, a lidé vám říkají hezké věci, pak vám říkají ošklivé. Je to tak, jak to je… Člověk přijímá to dobré i s tím zlým,“ komentovala internetové běsnění Thurman.

Čtyřiačtyřicetiletá hvězda však nikdy moc nedbala na to, co se o ní píše. A co si lidé povídají o jejím soukromí. To si přísně střeží jednoduše tak, že o něm nikdy nemluví. Teď se kupříkladu soudí, že žije s režisérem Quentinem Tarantinem. Ale Uma otázky týkající se jejich poměru přechází mlčením či vyhýbavými odpověďmi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související