Manželka Davida Duchovnyho: S chutí bych ho uškrtila!

Velikost textu: AAA

26. 2. 2015

Téa Leoni potvrdila, že její rozvod s manželem Davidem Duchovnym proběhl hladce a že se po sedmnácti letech rozešli jako nejlepší přátelé. Osmačtyřicetiletá herečka ale zároveň přiznává, že jejich vztah byl a někdy stále je bouřlivý, takže má sto chutí hvězdu seriálu Akta X uškrtit. David byl závislý na pornografii a dopustil se několikrát nevěry.

Téa se s ním během manželství třikrát rozešla a třikrát mu dala další šanci. Počtvrté už to ale prý nemělo smysl a tak se loni v srpnu definitivně rozvedli.

„Naštěstí jsem se už posunula dál. Nahánět mládí je boj, který nevyhraju. Nechci říct, že jsem nadšená z toho, když projdu kolem zrcadla a vidím v něm, co vše mi uteklo, ale jsem schopná si uvědomit, kolik z mého štěstí by mohlo být obětí snahy zůstat stále mladá a žádoucí. Cítím v tom pokoj a vítězství, když jsem se této přítěže zbavila,“ svěřila Téa v rozhovoru pro magazín More, během něhož o krachu manželství hovořila.

Leoni a Duchovny spolu vychovávají patnáctiletou Madelaine West a dvanáctiletého Kyda Millera.

„Občas mám sto chutí ho uškrtit. Ale v každém vztahu, když toho člověka milujete, tak to takhle funguje,“ dodala Téa ke vztahu s Davidem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související