Slavný gay herec: Manželství není nic pro mě...

Velikost textu: AAA

2. 3. 2015

Herec Zachary Quinto sice bojuje za právo na manželství bez ohledu na sexuální orientaci páru. Slavný hollywoodský gay sice homosexuálním lidem toto právo přeje, on by ho ale nikdy nevyužil. Manželství totiž nefandí, a je jedno, jestli je homosexuální nebo heterosexuální. Sám se vázat s jedním mužem na celý život „zatím“ nechce.

Zachary od roku 2013 žije s modelem Milesem McMillanem. „Samozřejmě v institutu manželství existují jisté výhody. Osobně nejsem velkým fanatikem (sic) manželství, je jedno, jestli je to homosexuální nebo heterosexuální. Závazek a vztahy jsou velmi individuální věc, a já nemůžu vystát, když se má říkat jiným lidem, co mají dělat nebo co si s tím mají počít, pro mě je láska definována dvěma lidmi na intimní a osobní úrovni, takže jakákoli institucionalizace toho pro mě není podstatná, nejlákavější představa,“ svěřil Zachary v rozhovoru pro Hollywood Reporter.

Nicméně Quinto samozřejmě přeje ostatním americkým homosexuálům, aby měli právo vstupovat do manželství.

Fakt, že jsme pokročili tak výrazně a rovnost v manželství už je tak blízko a skutečná a opravdu skoro za rohem, to mi v celé věci vytváří zcela nový obraz. Rozhodně jsem byl posledních osm let bojovníkem za rovnoprávnost. A to bude pokračovat. Možná jednou budu tohle vše chápat jinak i na osobní úrovni. Uvidíme… Nemyslím, že ani jeden z nás ale dnes cítíme potřebu hnát se do manželství,“ dodal sedmatřicetiletý herec.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související