Kevin Spacey je prý na mladé chlapečky. Přesto chce být otcem

Velikost textu: AAA

9. 3. 2015

Pětapadesátiletý americký herec Kevin Spacey si střeží soukromí. Všichni jeho blízcí a spolupracovníci moc dobře vědí, že má rád mladé chlapce, jenže on o tom odmítá veřejně mluvit a o svém privátním životě s novináři nikdy nehovoří. Teď ale udělal výjimku a prozradil, že sní o otcovství. A jednou si prý dítě pořídí.

Vždycky jsem chtěl děti. Chci mít děti. Ale je na to ještě brzy!“ svěřil pětapadesátiletý herec v rozhovoru pro britský deník The Times. S kým a jak si je pořídí, odmítl komentovat.

Americký herec a režisér žije a působí v Londýně. Tam je jednak principálem divadla Old Vic, ale také členem tamní gay komunity. Můžete ho potkat v gay podnicích, ale oficiálně se k homosexualitě prý nikdy nepřizná. I když prý žije v Evropě, stále si myslí, že má jako Američan právo na soukromí a soukromé otázky řešit nehodlá.

„Podívejte, možná žiju v Anglii už několik posledních let, ale jsem stále americkým občanem a nevzdal jsem se svého práva na soukromí. Lidé mají různé důvody, proč žijí tak, jak žijí. Nemůžete důvody všech lidí škatulkovat. Je to prostě hranice, přes kterou jsem nikdy nešel a nepůjdu. Nežiju ve lži. Musíte pochopit, že když odmítám toto téma a osobní život komentovat, tak to neznamená, že žiju ve lži. Je to předsudek, který se mezi lidmi šíří,“ začal Kevin debatu o sexuální orientaci v rozhovoru pro Daily Beast.

Hvězdu Americké krásy vůbec štve, že fanoušci a veřejnost řeší soukromé životy slavných lidí.

Podívejte, nakonec lidé musejí respektovat odlišnosti druhých. Jsem naprosto jiný, než by se lidem vůbec líbilo. Soukromý život kohokoli nemůže být nikdy v zájmu veřejnosti. Jsou to prostě pomluvy,“ dodal Spacey.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související