Manželství Beckhamových snese hodně: Kvůli čemu David Victorii tolik miluje?

Velikost textu: AAA

11. 3. 2015

Krásná, stále mladá, bohatá a úspěšná módní návrhářka, matka a žena muže, kterého by chtěla nejedna žena. Jedni ji obdivují, druzí nesnášejí. David ji však stále miluje. Proč?

O Victorii Beckham se toho napsalo už hodně. Slyšeli jsme, že je ledová královna, která se zásadně na fotografiích ve společnosti neusmívá, ale najdou se i takové, které vás přesvědčí o opaku. Na fotografiích se svou rodinou září. Také jsme slyšeli o údajných avantýrách jejího manžela, ale on je stále po jejím boku a nestydí se na veřejnosti říct, jak moc svou ženu miluje. To už nejednou dokázal. A svou lásku jí stále dokazuje. Nedávno ji podpořil, když prezentovala svou nejnovější kolekci z její módní značky v Londýně. A všem svou lásku připomněli znovu společnou fotografií na jejich nočním rande v londýnské VIP čtvrti. Tam ho zase přišla podpořit Victoria, když David uspořádal večerní párty, aby oslavil jeho nedávno prezentovanou značku whisky.
 
Dvojice vypadá na fotografii přímo úchvatně. Oblečená od hlavy po paty v černém elegantním oblečení. A navíc Victoria pravděpodobně v šatech své značky na neskutečně vysokých podpatcích bot od Casadei hrdá, sebevědomá a tak trochu tajemná jako ostatně vždy. No posuďte sami, viděli jste někdy lépe oblečenou dvojici jako jsou tito dva? Právem je nazývají světovými módními ikonami.

Victoria je žena mnoha tváří: Jednu ukazuje veřejnosti, druhou jen rodině

Victoria je žena dvou tváří. Jednu ukazuje veřejnosti, aby si hlídala své soukromí a zachovala svoji profesionalitu. Ta druhá patří jen její rodině. Proč David Victorii tak miluje? Protože Victoria je žena na správném místě ve správném čase. A to doslova. Ví, kdy ji její manžel potřebuje, umí ho podpořit v důležitých rozhodnutích a stát při něm při jeho úspěších i prohrách.

Co dokázala nejednou a dokazuje to stále dokola. A když přijde řeč na rodinu, pro ni by udělala cokoliv. „Pro rodinu bych obětovala cokoliv, včetně mé kariéry, i kdyby mě o to nikdy nepožádali," napsala ve své autobiografii. To, že se mají tito dva po letech stále rádi, je vidět na míle daleko. Nemusí se Victoria na fotografiích ani usmívat. Prostě jim to všechno kolem jejich lásky věříte.

Victoria je sebevědomá, inspirativní, provokativní, ale přitom jemná a elegantní přesně jako její módní výtvory. Sebevědomá elegance, jednoduchost, tajemno ztělesněné v této ženě, matce, jejíž mateřství ženskost ještě více podtrhuje. Kdo by nemiloval takovou ženu?

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související