Co se to s ní děje?! Oblíbená hvězda kyne před očima!

Velikost textu: AAA

11. 3. 2015

Populární zpěvačka a herečka v jedné osobě se začala výrazně měnit, obdivovatelé mladé krásky zůstali zaskočeni!

Selena Gomez byla odjakživa ztělesněním dokonalosti. Krásná, dokonale oblečená mladá dáma s příjemným vyzařováním se však začala ubírat jiným směrem, než je svět zvyklý.

Je z ní žena!

Přibrala! Mladá kráska se v poslední době objevuje ve společnosti zaoblenější, než jsme zvyklí. Ruce, obličej i boky má zpěvačka plnější a zdá se, že z jemné krásky se konečně stává žena. Tmavovláska se nikdy netajila zálibou v jídle a gastronomii, proto se dalo očekávat, že jednoho dne se toto chutné „hobby" projeví i na Selenina postavě. Ta se blíží k momentálnímu trendu přesýpacích hodin, který proslavil už nejednu hvězdu.

Křivky jak se patří

Na sociální síti, která patří populární mladé hvězdě, se však objevují výsostně pozitivní komentáře od lidí, kteří změnu její postavy jen uvítali. „Konečně se Selena stala ženou! Wow! " Takové, ale i mnohé jiné pozitivní ohlasy na zaoblenější figuru si můžete přečíst pod fotkami, které zachycují hvězdu s několika kily navíc. Ty jí však jen přidaly na sexappealu a ženskosti. Mnozí dokonce říkají, že díky změně postavy, už nepřipomíná dívku ale ženu a mohl by ji konečně svět brát vážně.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související