Znetvořená hollywoodská kráska: Botox ji takto změnil k nepoznání (FOTO před a po)

Velikost textu: AAA

12. 3. 2015

Kdo je tato žena? Že by dvojče slavné Bridget Jones? Nový image herečky vyráží dech.

Když se známá filmová baculka Bridget Jones, herečka Renée Zellweger ukázala na večírku jistého amerického módního magazínu, lidé zůstali přinejmenším zmateni. Žena, která přišla se podobala slavné oscarové herečce, ale ta tvář nebyla její! Není pochyb, že za touto výraznou změnou opět stojí plastika. Média reagovala na tuto změnu různé. Podle některých prý vypadá lépe než dříve, podle jiných to již není Renée. My jsme jednoznačně za přirozenost. Proto promiň Renée, ale do těchto extrémů si zacházet opravdu nemusela.

Jak tedy vypadá teď? Její nová tvář doslova září. Mohou za to výrazně větší sebejisté a svádějící modré oči, předtím při úsměvu více přimhouřené, tajemné a tak trochu stydlivé. Její pleť je viditelně více bez vrásek, hladká a vypnutá. Dokonce jí lícní kosti předtím zaobalené do plných lící jsou nyní hranatější a výraznější.

Nezdařená úprava, nebo touha porazit čas za každých okolností

V Hollywoodu jsme byli svědky mnoha nevydařených plastik. Ty jsou už kapitola a pojem sami o sobě. V případě této herečky jde na první pohled o velmi pěknou změnu. A kdybychom ji neznali, možná by si mnoho z nás i povzdechli nad tím, jak tato žena ve svých letech dobře vypadá. Ale protože její tělo dostalo zcela novou tvář, na kterou nejsme zvyklí, nejsme z toho až tak nadšeni.

Herečka však jakékoli spekulace ohledně plastiky vyvrátila a pro magazín People se vyjádřila: „Změnila jsem způsob života a je to vidět. Je za tím jen dostatek volného času, který věnuji sobě, svému partnerovi a budování našeho společného domova." Prý ji tak změnilo jen štěstí, změna stravování a čas strávený v posilovně.

Plastický chirurg z Beverly Hills, doktor Stuart Linder, to však vidí jinak a pro etonline.com řekl: „Paní Zellweger má zásahy asi v každé třetině své tváře. Musela projít mnoha zákroky. Nejdramatičtější změnou jsou asi horní víčka očí, z nichž byla odstraněna kůže. A do obličeje muselo být píchnuto množství botoxu, což zapříčinilo i pokles obočí. Její tvář mohla projít faceliftem. "

Pozornému oku však neunikne, že Renée se ze sympatické a něžné ženy změnila na tuctovou hollywoodskou divu, která se snaží působit jako pěstovaná prominentní dáma. Její jedinečnost se vypařila s její novou a pěstovanou tváří. Tuto její změnu lze přirovnat ke změně herečky Jennifer Grey z Hříšného tance. V jejím případě jde rovněž o úplnou změnu osobnosti, kterou by mnozí dnes už nepoznali.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související