Hvězda One Direction se zhroutila: Je to konec kapely?!

Velikost textu: AAA

23. 3. 2015

Neustálé propírání svého soukromí v médiích psychicky nezvládl zpěvák Zayn Malik. Zhroutil se a kvůli stresové poruše musel předčasně ukončit svou účast na turné skupiny One Direction. Dvaadvacetiletá hvězda odcestovala zpět do Spojeného království, kde se bude v klidu a soukromí zotavovat.

Malik je zasnoubený s Perrie Edwardos, jenže tento týden jeden z jeho fanoušků získal unikátní záběr. V thajském Phuketu vyfotil zpěváka s blonďatou Lauren Richardson, s níž se držel za ruku.

„Je mi dvaadvacet… Miluji holku jménem Perrie Edwards. A celý svět je zatraceně plný žárlivosti, je mi líto, jak to vypadá,“ hájil se Malik na Twitteru.

Mladý sukničkář podváděl už v minulosti a blízcí by za jeho věrnost ruku do ohně nedali.

„Pro Zayna je extrémně těžké vyrovnat se se slávou. To, že jeho každý pohyb neustále někdo kriticky sleduje, mu působí velké úzkosti, poslední kapkou byla fotka s fanynkou zveřejněná na internetu,“ píše britský The Sun.

Zayn zrušil účast na turné kvůli stresu a vrací se do Spojeného království, aby se zotavil. Skupina mu přeje vše nejlepší a bude pokračovat ve svých vystoupeních v Manile a Jakartě,“ uvedl mluvčí skupiny One Direction v prohlášení tisku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související