One Direction v psychickém rozkladu: Jak se »chrání« Harry Styles?

Velikost textu: AAA

26. 3. 2015

Skupina One Direction se začala vnitřně rozkládat. Kvůli neustálému dohledu médií začínají zpěváci této chlapecké formace psychicky strádat. Zayn Malik se úplně zhroutil a musel dokonce přerušit turné skupiny a odcestovat domů do Londýna, aby se léčil se stresovou poruchou. Jeho kolega Harry Styles teď přiznal, že pravidelně cvičí jógu, aby si zachoval klid a duševní rovnováhu.

„Když byl Harry v Bangkoku, cestoval sám na vlastní pět čtyřicet minut na jeden konec města, aby viděl chrám a mohl tam uctít svou duchovní stránku. Meditoval a cvičil v Thajsku jógu a také strávil čas procházkami po tržištích, aby do sebe nasál tamní kulturu,“ píše deník The Sun.

Kolegu Malika nejvíce psychicky rozložilo to, že ho vyfotili v Thajsku s Lauren Richardson, jak se s ní vodí za ruku a směje blaženě. Přitom stále oficiálně randí s Perrie Edwards, již nechal doma v Anglii.

Pár dní nato jeho kolegu Louise Tomlinsona vyfotili, jak se líbá se s neznámou brunetou. Raději tak hned světu oznámil, že se rozešel s přítelkyní Eleanor.

„Harry má rád večírky a noční pařby, ale také si uvědomuje, že je třeba udržet si vnitřní rovnováhu. Být stále na turné je velmi stresující, proto se také věnuje objevování zemí, kudy projíždějí,“ píše dále The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související