Zayn Malik nadobro opustil One Direction: Je to konec hvězdné kapely?

Velikost textu: AAA

27. 3. 2015

Když zpěvák Zayn Malik kvůli stresové poruše opustil minulý týden ve středu turné skupiny One Direction, naštval jen několik tisíc asijských fanoušků. Chlapecká formace totiž zrovna koncertovala na turné po jihovýchodní Asii. Ale Malikův návrat do Londýna nebyl jen dočasným odchodem ze skupiny. Tento týden ve středu světu sdělil, že One Direction opustil nadobro. A tím zdrtil miliony fanynek a fanoušků z celého světa.

Malik nezvládá slávu skupiny a neustálé pronásledování paparazzii. Zpěvák oficiálně chodí s Perrie Edwards, ale na turné v Asii ho vyfotili ruku v ruce s fanynkou. Dvaadvacetiletý mladík se zhroutil a odcestoval domů do Londýna.

„Chci mít trochu soukromí mimo pozornost veřejnosti a být normálním dvaadvacetiletým mužem,“ vysvětlil Malik svůj odchod ze skupiny.

„Můj život s One Direction byl větší, než jsem si uměl představit. Ale po pěti letech cítím, že je nejvyšší čas odejít z této skupiny. Moc rád bych se omluvil fanouškům, pokud jsem je zklamal, ale musím udělat to, co uvnitř srdce cítím jako správné,“ napsal Malik na oficiálním profilu skupiny na Facebooku.

Zbývající členové Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan a Louis Tomlinson odchod svého kolegy nepřivítali s nadšením. Nicméně jeho rozhodnutí prý respektují a přijímají.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související