Vyspala jsem se se Zaynem Malikem z One Direction, tvrdí fanynka

Velikost textu: AAA

31. 3. 2015

Zayn Malik prý odešel ze skupiny One Direction také kvůli tomu, že ho šikanuje bulvár. Je zasnoubený s Perrie Edwards, ale na internetu se neustále objevují fotky, na nichž se vodí za ruku s jinými kráskami. Čtyřiadvacetiletá Martina Olsson teď prohlásila, že se zpěvákem byla zcela nahá ve sprše, z níž si ji navíc odnesl do své postele. A vyspal se s ní.

Olsson měla Malika potkat v baru v thajském Phuketu. Dvaadvacetiletý hezoun ji celý večer balil. A sbalil. Odvedl si ji do hotelu, sprchoval se s ní, a pak vyspal v manželské posteli. Mělo k tomu dojít 16. března.

„Vůbec mi neřekl nic o tom, že by měl snoubenku. Celou dobu mě sváděl a líbil se mi opravdu moc. Když mě odnesl do postele v tom úžasném hotelu s výhledem na oceán, nevypadal vůbec, že by byl nějak ve stresu. Myslela jsem si, že je to velmi milý člověk, ale zřejmě byl pod tlakem odjinud. Odešel ze skupiny, protože si nemohl užívat bezstarostný život a pařby, zatímco měl vztah,“ uvedla Olsson v rozhovoru pro deník The Sun.

Jenže Švédka tvrdí, že s Malikem nespala jen jednou. O dva dny později jí zavolal a pozval ji k sobě znova. Tehdy byl vyfocen s britskou kráskou Lauren Richardson.

„Bylo to divné. Vzali jsme si ve tři ráno taxíka, protože jsme s kamarádkou chtěly vidět znova jeho luxusní bydlení. Ale Zayn byl vzadu a flirtoval s Lauren. Žárlila jsem, protože se mi Zayn moc líbil. Tak jsem si řekla: ‚Ale já ho měla první!‘ Řekla jsem mu, že ona vypadá dost staře, on se tomu smál,“ dodala Olsson v rozhovoru pro The Sun s tím, že Malika nakonec získala a vyspala se s ním podruhé.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související