Kuchař Jamie Oliver vrací úder: Gordon Ramsey mi stále jen závidí

Velikost textu: AAA

1. 4. 2015

Slavní televizní kuchaři Jamie Oliver a Gordon Ramsey se po letech ignorace opět pustili jeden do druhého. Prostřednictvím médií se začali pomlouvat. A mladší Oliver se teď rozhodl útok odrazit a prohlásil, že mu hubatý a věčně uřvaný Gordon pouze závidí větší úspěch.

Jamie bezpochyby vede v jednom – finančních ziscích. Dokázal totiž svým televizním vařením, vydáváním kuchařek a především provozem restaurací vydělat dvojnásobek toho, co nejlepší přítel Davida Beckhama. Přitom o Ramseym se nejčastěji píše právě v souvislosti s tím, jak mu jeho restaurace krachují a nevydělávají.

Gordon neskousl, když mu Jamie loni odmítl přijít na otevření jeho nové restaurace v Hong Kongu. A kolegu alespoň před kamerami pomluvil.

Oliver v rozhovoru pro deník The Mirror na jeho inzultaci reagoval slovy: „Gordon udělá cokoli, aby se mě pokusil nas*at, protože mi hluboce závidí a nemůže vůbec přijít na to, proč dělám to, co dělám, a proč on to nedokáže. On má příliš mnoho práce se řvaním a nadáváním a se snahou udělat z našeho oboru bandu, která jen sprostě řve a nadává.“

Jamieho nová kuchařka Save With Jamie je absolutním bestsellerem mezi knihami o vaření. Prodaly se jí už tři miliony kopií. „Myslím, že ho to opravdu neskutečně štve,“ dodal Oliver.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související