Brouci truchlí... První manželka Johna Lennona podlehla rakovině

Velikost textu: AAA

7. 4. 2015

Cynthia Lennon, první manželka slavného Brouka Johna Lennona, zemřela na následky rakoviny. Pětasedmdesátiletá matka Lennonova syna Juliana zemřela pokojně ve svém domě na Mallorce. Lennonův prvorozený potomek byl v tu chvíli u matčina lůžka.

Cynthia Powell se narodila v roce 1939 a Johna Lennona potkala při studiu na Liverpoolské filozofické fakultě v padesátých letech. Zpěvák se prý do ní zamiloval až po čase, když se odbarvila po vzoru Brigitte Bardotové. V roce 1962 se vzali a Cynthia otěhotněla a porodila chlapce Juliana. Čtyři roky nato se rozvedli. Lennon Powell byla pak vdaná ještě dvakrát, za italského hoteliéra Roberta Bessaniniho a podnikatele Johna Twista, ani jedno manželství jí ale nevyšlo.

Druhá Lennonova manželka Yoko Ono na svém webu napsala: „Jsem velmi zarmoucena Cynthiinou smrtí. Byla to skvělá osoba a úžasná matka Julianovi. Měla velmi silnou chuť do života a jsem hrdá na to, jak jsme obě dokázaly stát silně při sobě v rodině Beatles. Prosím, připojte se ke mně a pošlete lásku a podporu Julianovi v tuto těžkou chvíli.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související