Slavný producent Simon Cowell se chystá na další dítě. Ale bez porodu!

Velikost textu: AAA

14. 4. 2015

Simon Cowell se bude brzy těšit z dalšího dítěte. Obávaný britský sudí v pěveckých a talentových soutěžích se s přítelkyní Lauren Silverman rozhodli k adopci.

„S Lauren chceme mít ještě i svoje vlastní děti, ale připravujeme se i na adopci. Řešíme tohle téma už poměrně dlouho a nyní už začínáme připravovat potřebné materiály,“ citoval Cowella britský list Star.

Pětapadesátiletý britský mediální magnát se stal poprvé tátou loni, kdy mu jeho partnerka porodila syna Erika. K adopci jej přivedla jeho blízká přítelkyně, americká zpěvačka Sinitta. Ta adoptovala dvě děti a Simon s nimi prý tráví spoustu času. „Znám je odmalička a jsou to ty nejúžasnější prcci na světě. Už se těším, až se naše rodina také rozroste,“ plánuje Cowell, který se jako známá televizní persona prý bude snažit své děti vždy chránit před pozlátkem showbyznysu. „Vždy se budu ujišťovat, že jim vštěpujeme dostatek rozumu na to, aby se nad nikoho nepovyšovaly, ale tak aby se nenechaly nikým využívat. Sám mám s disciplínou trošku problémy, ale věřím, že tohle klapne,“ uvedl Simon pro Star.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související