Charlize Theron poprvé promluvila: Seana mám ráda dvacet let, ale nějak jsme se míjeli

Velikost textu: AAA

16. 4. 2015

Když Charlize Therovon dostala od Seana Penna nabídku k sňatku, cítila se jako v sedmém nebi. Jak ona říká „šťastná holka“. Není divu. Má se totiž s kolegou ráda už dvacet let, co se znají. Jenže nikdy jim vztah nevyšel. Buď byla zadaná ona, nebo on. Když se konečně před dvěma roky sešli, vybuchla mezi nimi sopka emocí a vznikla z ní láska silná jako trám.

Čtyřicetiletá jihoafrická rodačka ale přiznává, že i když je ze zasnoubení se čtyřiapadesátiletým Pennem nadšená, manželství je pro ni trochu strašidelné.

„Manželství je pro mě vždy trochu šílené. Mám ráda tu volnost, že můžu cokoli, ale užívám si samu sebe a každodenní moment a jak to koliduje s mým synem a mým životem a mými přáteli. Jsem velmi, velmi šťastná holka. Mám obrovské štěstí. On (Sean) je velmi sexy. Je sexy. Jak se to v rozhovorech říká?“ uvedla Charlize v interview pro magazín Esquire.

Penn prý učinil z matky adoptivního Jacksona opět rozechvělou pubertální dívku.

„Jste čtyřicetiletá žena a zníte jako šestnáctka. Je na tom něco nádherného, ale chybí vám slova k vyjádření toho, když vám někdo vejde do života a donutí vás vidět něco, co jste si nikdy neuvědomovali, že můžete vidět,“ dodala Theron.

S Seanem se prý seznámila v polovině devadesátých let a ihned se stali skvělými přáteli především proto, že krom natáčení si měli co říct i za kamerou. „Jsme přátelé dvacet let. On byl ženatý, já v dlouhodobém vztahu… Myslím, že naše přátelství vyrostlo na vzájemné úctě… Je hezké být v něčem, co začalo nejdříve jako přátelství. Nikdy dřív jsem tohle nezažila… Byli jsme tak uvězněni v touze pořád předpovídat budoucnost, že jsme zapomněli být tady a teď. A ten moment, v němž jsme, je opravdu skvělý. Je to dobré, moc hezké,“ dodala Charlize.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související