Dcera Kim Basinger dostala první kopačky od lesbické milenky

Velikost textu: AAA

20. 4. 2015

Ireland Baldwin odešla do psychiatrické léčebny, aby se tam zbavila závislosti na drogách a alkoholu. Devatenáctiletá modelka na Twitteru napsala, že musí vyřešit jisté emocionálně těžké záležitosti svého života, které teď nechce veřejně probírat. Zatímco je v sanatoriu, vyšlo najevo, že onou emocionálně těžkou záležitostí byl rozchod s přítelkyní Angel Haze.

Devatenáctiletá Ireland je dcerou Alexe Baldwina a Kim Basinger. S rapperkou Angel Haze začala randit loni na jaře. Poprvé se veřejně líbaly na Cinco de Mayo loni v květnu.

Modelka o svém vztahu s Angel dlouho mluvit nechtěla, ta ale byla během interview pro deník The Independent sdílnější. „Homosexuální pár různých ras je pro Ameriku příliš divný. My spolu souložíme a kamarádky spolu nesouloží. Nikdy jsem nesouložila se svými kamarády,“ svěřila Haze během rozhovoru k tomu, co ji s Ireland pojí.

V srpnu minulého roku přišly ruku v ruce jako pár na předávání cen MTV Video Music Awards 2014. Tím poprvé oficiálně potvrdily, že spolu žijí.

Baldwin ke své hospitalizaci na psychiatrické klinice Soba napsala: „Přihlásila jsem se do Soba na dva týdny, abych se trochu vzchopila. Nejsem žádná pařmenka, ale jsem tu, abych se vypořádala… s nějakým emocionálním traumatem a podstoupila intenzivní léčbu, kterou potřebuji v zájmu úplného uzdravení. Někdy budu možná připravená povědět vám celý svůj příběh… Teď ale potřebuji jen dýchat. Potřebuji šanci pracovat na sobě a posbírat všechny své schopnosti… Musím překonat vše, čím jsem si prošla a zbavit se veškeré bolesti, kterou jsem uzavřela na nedostupných místech.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související