Královský skandál: Španělský král Juan Carlos měl 10 let tajný milostný poměr s Němkou!

Velikost textu: AAA

29. 4. 2015

Zatímco se nový španělský král Filip s manželkou Letizií snaží posledních deset měsíců vylepšit image své rodiny, vychází v jejich zemi kniha, která ještě opět zdiskredituje jeho otce Juana Carlose. Ten kvůli korupci a skandálům loni abdikoval a přenechal vládu synovi. Teď se může národ kochat knihou, v níž je barvitě líčen jeho desetiletý poměr s německou aristokratkou. Král vedl dvojí život posledních deset let své vlády. Nevěrný manželce byl ale většinu svého života.

Královna Sofie musela po celé manželství snášet nevěry Juana Carlose. S německou aristokratkou Corinnou zu Sayn-Wittgestein žil posledních deset let. Tvrdí to ve své knize Ana Romerová.

Byli prostě a jasně pár. Co si tady přečtete? No, o dvojím životě, který vedl Juan Carlos po dlouhou dobu, o dvojím životě, který zrovna neklapal,“ dodává Romerová s tím, že se královi rádci snažili zabránit rozvodu s královnou Sofií.

Autorka pracovala pro deník El Mundo jako královská dopisovatelka. Ve svém díle tvrdí, že se Juan Carlos se svou láskou Corinnou seznámil v roce 2004. Krátce po abdikaci – v červnu minulého roku – se však rozešli.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související