Ministr vyhrožuje Johnnymu Deppovi: Utratíme ti psy!

Velikost textu: AAA

15. 5. 2015

Australské úřady vyhrožují herci Johnnymu Deppovi, že pokud okamžitě neodveze ze země ilegálně přivezené psí mazlíčky, tak je utratí. Australský ministr zemědělství Barnaby Joyce myslí tyto výhružky prý naprosto vážně a dává hollywoodské hvězdě padesát hodin na to, aby své dva jorkšírské teriéry odvezla zpět do USA.

„Je nejvyšší čas, aby Pistol a Boo vysmahli zpět do Spojených států. Dostal teď padesát hodin na to, aby psy ze země odstranil. Může je vzít zase na charterovou linku, kterou je sem ilegálně přivezl, a odvézt je z naší země. Zjistili jsme, že je sem ilegálně propašoval, když je vezl na úpravu srsti do salónu. Takže teď pan Depp své psy buď odveze do Kalifornie, nebo mu je utratíme,“ oznámil ministr Barnaby.

Jednapadesátiletý herec porušil několik australských zákonů, když své dva psy propašoval do země bez jakýchkoli veterinárních osvědčení a povolení. U protinožců zrovna natáčí film Piráti z Karibiku 5.

„Jen proto, že je to Johnny Depp, neznamená, že dostane výjimku z australských zákonů. Máme tady nastavený jistý proces, který musí podstoupit, když chce přivézt zvíře, dostane povolení, jdou do karantény, a pak je tu může mít. Pokud začnete ulevovat filmovým hvězdám, i když byly možná dvakrát v životě zvoleny nejpřitažlivějším mužem světa, proč by pak nemohl porušovat zákony každý? Když sem přivezete psy a budou mít vzteklinu… celý život v Brisbane se změní. V tu chvíli už nikdo nebude s Deppem tak chápavý,“ zlobil se ministr v rozhovoru pro televizi Brisbane ABC.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související