Hvězda seriálu Beverly Hills 902 10 do toho znovu praští: Je to prý ten pravý!

Velikost textu: AAA

15. 5. 2015

Herečka Jennie Garth se směje svému osudu, který během posledních dvanácti měsíců nabral neskutečné obrátky. Kdyby jí někdo před rokem touto dobou sdělil, že se bude brzy vdávat, vysmála by se mu do očí a označila ho za blázna. Na konci roku ji dohazovali jistého Davida Abramse, s nímž se potkat vůbec nechtěla. Schůzku mu na poslední chvíli málem odvolala, ale nakonec ze slušnosti na rande šla. A zamilovala se tak bláznivě, že po pěti měsících od tohoto rande mu kývla na nabídku k sňatku. Je si prý totiž jistá, že je to ten pravý muž jejího života.

Nikoho jsem vůbec nehledala, dokonce jsem na to rande s ním vůbec nechtěla jít, on paradoxně nechtěl jít na rande zase se mnou. Ale přátelé zorganizovali dvojité rande naslepo, jenže ani tak jsme se hned do sebe nezamilovali. On byl vysoký a krásný a dokonalý, to jsem si říkala, že není chlap, kterého chci,“ směje se dnes třiačtyřicetiletá hvězda seriálu Beverly Hills 902 10.

Až po mnoha hodinách v průběhu večera si Jennie uvědomila, že ten dokonalý hezoun je báječný člověk.

„Zcela vážně po jediném rande jsem zase zářila a cítila se naprosto šťastná,“ tvrdí matka sedmnáctileté Lucy, dvanáctileté Loly a osmileté Fiony, které má s bývalým manželem Peterem Facinellim.

David miluje děti a umí to s nimi báječně, každého nesmírně respektuje a chová se k nim jako k malým lidem,“ dodala Garth s tím, že svatba bude ještě letos.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související