Monstrózní veselka Geri Halliwell: Známe detaily! Kdo ji odvede k oltáři?!

Velikost textu: AAA

18. 5. 2015

Zpěvačka Geri Halliwell už dolaďuje detaily své monstrózní veselky, kterou jí vystrojí snoubenec Christian Horner. Šéf týmu Red Bull Formule 1 nemá nouzi o peníze, takže se na ničem nešetří. A dvaačtyřicetiletá britská zpěvačka chce, aby to byla akce hvězdná. Pozvala tak všechny členky bývalé skupiny Spice Girls. A protože ne všechny přijedou, rozhodla se zviditelnit děti svých kolegyň. Povedou ji k oltáři.

Victoria Beckham a Mel C účast odmítly. Prý mají pracovní závazky, které nemohou zrušit. Geri ale bude mít na svatbě Emmu Bunton a Mel B. Ty navíc propůjčí své děti, které Geri odvedou k oltáři.

„Geri chtěla, aby byla svatba především záležitostí její rodiny a také Spice Girls rodiny,“ píše britský deník The Sun.

Zpěvačku k oltáři odvede její devítiletá dcera Bluebell, Emmin sedmiletý Beau a čtyřletý Tate a nejmladší dcera Mel B tříletá Madison.

Spice Girls byly důležitou součástí jejího života, takže je nadšená z faktu, že děti Mel B a Emmy budou hrát během obřadu důležitou roli,“ dodal zdroj deníku The Sun.

Na svatbě krom Victorie a Mel C budou chybět také Hornerovi rodiče. Nesmířili se s tím, že jejich syn opustil svou partnerku Beverly Allenovou, s níž žil čtrnáct let.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související