Otec prdelaté Kim Kardashian bude ženou s penisem

Velikost textu: AAA

21. 5. 2015

Bývalý olympijský atlet Bruce Jenner nedávno v pořadu americké televize přiznal, že se stane ženou. V rámci Spojených států slavná tvář reality show a nevlastní otec Kim Kardashian přiznal, že je transsexuální a prodělává přeměnu na ženu. Ačkoli podstoupí i legální kroky a stane se ženou také úředně, operativní přeměnu pohlaví kvůli vysokému věku nepodstoupí. Pětašedesátiletá Bruce, tak bude ženou s penisem.

Vyzradila to v pořadu KUWTK: About Bruce, který moderovaly její nevlastní dcery Kim a Kourtney Kardashianovy.

Bruce vyprávěla o tom, jak prodělala několik plastik v obličeji a jiné plánuje, ale genitální úpravu odmítá. Je to zákrok náročný a ve vysokém věku navíc s menší šancí, že bude úspěšný.

Pětašedesátiletá transsexuálka pak své nevlastní dceři Kim Kardashian v pořadu přiznala, že jí několikrát ukradla šaty a doma v nich chodila.

V USA stačí ke změně pohlaví potvrzení lékařů a komise. V Česku může člověk požádat o změnu rodného listu a vydání nového rodného čísla odpovídajícího pohlaví až poté, co podstoupí kastraci – odnětí varlat (u mužského těla) nebo vaječníků (u ženského těla). Legislativa ale nevyžaduje úplnou přeměnu pohlaví. Transsexuální jedinec tak může být ženou i s penisem respektive mužem s vagínou. V USA i jiných zemích světa nemusí transsexuál prodělat ani onu kastraci.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související