PRASKLO TO: Harry Styles neví, jestli je na holky, nebo na kluky

Velikost textu: AAA

25. 5. 2015

Zpěvák Boy George tvrdí, že u jeho mladšího kolegy Harryho Stylese mají šanci ženy i muži. Jeho sexualita je prý naprosto nevyhraněná jako třeba u Micka Jaggera nebo Davida Bowieho, kteří oba měli v minulosti poměry i s muži. Třiapadesátiletý homosexuál věří, že jednadvacetiletý zpěvák skupiny One Direction se vyspí i s mužem. Přestože je na holky.

„Miluju sedmdesátá léta, kdy Bowie a Mick Jagger a Marc Bolan byli všichni báječně nevyhranění ve své sexuální orientaci. Slyšeli jste o nich různé zvěsti, ale nevěděli jste, jestli je to pravda. Co je úžasně ironické dnes, je to, že Harry Styles, žehnej mu, chce být zcela jasně Jaggerem. Možná je jeho sexualita nevyhraněná. Možná jím je,“ prohlásil Boy George v rozhovoru pro deník The Sun.

Třiapadesátiletý hudebník většinu své kariéry prožil doma ve Spojeném Království, teď se prý ale odstěhuje do USA, kam odešly jeho vzory – David Bowie a Rod Stewart.

„Musím se odstěhovat do Ameriky. Tady už mě nehráli v rádiu přes dvacet let. Všichni mí hrdinové – Bowie, Rod Stewart – odešli. Abych byl upřímný, můj odchod už je dost opožděný. Mám tendenci uvíznout v situacích, které pro mě nejsou dobré. Ale tentokrát hodlám prodat svůj dům a koupit si nějaký tam,“ dodal britský zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související