Charlie Sheen v posledních letech „bláznil“ kvůli testosteronové masti

Velikost textu: AAA

28. 5. 2015

Herec Charlie Sheen své běsnění v roce 2011, kdy ho producent Chuck Lorre vyhodil ze seriálu Dva a půl chlapa, dnes už neobhajuje. Čtyři roky poté se omluvil s tím, že tehdy neprocházel dobrou životní etapou. Vysvětlit řádění se dnes snaží také jeho otec Martin Sheen, který mu byl vždy oporou. Přiznal, že za podivným chováním byly steroidy, kterými se devětačtyřicetiletý Charlie předávkoval.

Nechal si předepsat od lékaře testosteronovou mast, která mu měla dodávat sílu, energii a zvyšovat libido. Jenže mužský pohlavní hormon měl řadu negativních vedlejších účinků a navíc se v těle metabolizoval na nebezpečné steroidy, mezi něž nakonec chemicky patří.

„Když si tehdy procházel tím, čím si procházel, my kolem něj jsme byli bezmocní. Mohli jsme se za něj jen modlit a zvedat ho… Člověk se snaží být u něj co nejvíc. Ale musíte si uvědomit okolnosti. Musíte si uvědomit mnoho věcí, které veřejnost netuší. Jen ti z nás, kdo jsme ho znali, jsme chápali, co se děje. Mluvím tady o steroidech. Byl ve velmi zoufalé situaci. A dělal to, co si myslel, že ho z toho dostane, že to bude řešit veřejně. A bylo to velmi bolestné. Ne méně pro něj,“ postěžoval si Martin Sheen v rozhovoru pro britský časopis Radio Times.

Sám Charlie nedávno tvrdil, že za vše mohla testosteronová mast.

„Myslím, že to běsnění způsobily steroidy. To je jediná věc, kterou to vše můžu vysvětlit. Nepil jsem, neužíval žádné léky, vážně v tom nebylo nic, žádné drogy z ulice,“ tvrdil Sheen mladší.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související