Ďábel nosící Pradu má přeci jen city: Anna Wintour randí s chlapem!

Velikost textu: AAA

4. 6. 2015

Bill Nighy patří k nejvtipnějším a nejšarmantnějším britským hercům. Mnohé tak udivilo, že oblíbená hvězda filmů Piráti na vlnách či Láska nebeská začala randit s šéfredaktorkou amerického magazínu Vogue Annou Wintour. Ta je pověstná svou chladností a nepřístupností, jak ji zahrála Meryl Streep ve filmu Ďábel nosí Pradu.

Bill se poslední půlrok objevoval na módních přehlídkách po Annině boku. Pak s ní přišel na newyorský charitativní ples Met Gala a bylo jasno.

Na přímou otázku novinářů však Nighy odpověděl vyhýbavě. „No, zřejmě nemám nic, co bych k tomu řekl… existuje spousta zvěstí o mně a zřejmě také o Anně Wintour.“

Nicméně Anna nikdy nezářila v první řadě přehlídek tak, jak září na fotkách z posledních měsíců, když vedle ní sedí právě Bill.

Pětašedesátiletý herec se s novinářkou přátelí řadu let. V roce 2008 se rozešel s herečkou Dianou Quickovou, s níž žil sedmadvacet roků. Mají spolu dceru Mary Nighy. Pětašedesátiletá Wintour má dvě děti s Davidem Shafferem, s nímž se rozvedla v roce 1999. Po něm žila s miliardářem Shelbym Bryanem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související