Svalovec z Twilight ságy: Hledám manželku!

Velikost textu: AAA

5. 6. 2015

Kellan Lutz už má dost nezávazného randění a volných vztahů. Svalovec z Twilight ságy tak oznámil světu, že se mu do cesty mají stavět pouze ženy, které se budou chtít stát jeho manželkou a usadit se. Třicetiletý herec v minulosti randil třeba s Miley Cyrus či AnnouLynne McCord. Nicméně matka jeho dětí nemusí být slavná žena.

Hledám zrovna ženušku, Ryane,“ svěřil blonďatý svalovec v rozhovoru s Ryanem Seacrestem. „Člověče, chci najít svou potenciální manželku, s níž budu tvořit nezapomenutelné okamžiky a být jí oddaný nějaký ten rok a začít s ní život. Je mi třicet! Vím, že na hollywoodský standard jsem mladý, ale má máma říká: ‚Potřebuji vnoučata!‘ Sice nijak nespěchám, Ryane, ale chci potkat nějakou nebláznivou dívku, kterých je tady v LA hodně.“

Dříve se Kellan seznamoval na večírcích a v klubech. Tuhle strategii ale považuje za nevhodnou a nabádá své kamarády, aby mu představovali zajímavé známé.

„Pohybuji se v několika opravdu dobrých kroužcích. Jsem věřící člověk, takže se snažím trávit hodně času v těchto kroužcích krom Hollywoodu. Mé hodnoty jsou na vrcholu mého seznamu, takže bych mohl najít někoho, kdo je se mnou sdílí. Opravdu po nich pátrám. Je těžké najít ženu, která má vlastní kariéru a je ambiciózní, někoho, kdo je aktivní v životě,“ dodal Lutz.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související