Bratr Mariah Carey: Sestru jsem snad nikdy neviděl střízlivou!

Velikost textu: AAA

5. 6. 2015

Bratr Mariah Carey se obává, že tato slavná hvězda bude další obětí démona zvaného alkohol. Morgan Carey dokonce prohlásil, že svou sestru nikdy neviděl střízlivou a že pila i v těhotenství. Ačkoli spolu dva roky nemluvili, obává se sourozenec americké pěnice, že je na alkoholu tak závislá, že není schopna pečovat o svá čtyřletá dvojčata Moroccana a Monroa.

„Mariah pila celé své těhotenství, dokonce i když kojila. Nemůžu říct, že jsem byl někdy s ní, když byla střízlivá, to je opravdu děsivé,“ prohlásil Morgan Carey. Sestra podle něj propadla etanolu v roce 2001, když procházela vážnými psychickými problémy.

Pětačtyřicetiletá zpěvačka má podle svého bratra míchat alkohol s léky na předpis. Užívá údajně léky Zyprexa, Ativan a Depakote. Morgan se obává, že dopadne jako Whitney Houston.

„Nemá žádný systém podpory kolem sebe, není mentálně v pořádku… Pokud má sestra najednou bude mrtvá… Nebudu se tomu vůbec divit! Všichni, kdo jí dolévají do sklenice, ohrožují její život!“ uvedl přímo v rozhovoru pro National Enquirer.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související