Zpěvák má podivnou fobii: Ze špinavých lžiček

Velikost textu: AAA

8. 6. 2015

Zpěvák Liam Payne trpí podivnou fobií. Hvězdu skupiny One Direction děsí špinavé lžičky. Kdykoli má tak použít jakoukoli lžičku mimo svůj domov – byť v luxusní restauraci – stokrát ji obrátí a zkontroluje. I tak má problém ji použít.

„Nemám zase takovou hrůzu ze lžiček, jednu si nosím. Ale nerad s nimi jím, když to nejsou mé lžíce, pokud to dává smysl. Je to trochu šílené,“ prohlásil Payne v rozhovoru pro Capital FM.

Posedlost čistými lžícemi v hvězdě skupiny One Direction vypěstovaly tresty z dětství, kdy musel drhnout špinavé nádobí.

„Když jsem byl děcko, byl jsem ve škole trochu zlobivý, a když jste zlobiví, nutí vás umývat nádobí. Musel jsem umývat všechny ty špinavé lžíce, a tak mi to zůstalo. Nevím, co lidé se svými lžícemi dělají, já to ani vědět ale nechci!“ prohlásil jednadvacetiletý Liam v rozhovoru pro The Sun.

Payne však trpí také fobií z ptáků – ornitofobií. „Mám hrůzu z ptáků a holubů. Nemůžu je vystát. A jeden mi jednou vletěl do koupelny oknem. Chystal jsem se vyčůrat, myslel na své věci a najednou… byl tam pták v koupelně,“ dodal zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související