Gay skandál roku?! Manžel Eltona Johna koupil svému milenci byt

Velikost textu: AAA

16. 6. 2015

David Furnish je sice manželem Eltona Johna, s nímž žije už téměř třicet let, ale to neznamená, že jsou si věrni. Vyšlo to najevo ve chvíli, kdy britský deník The Sun vypátral, že dvaapadesátiletý hudební producent koupil byt třiatřicetiletému gayovi. Atraktivní bydlení v Londýně dostal svalnatý hezoun za patřičnou náklonnost. Furnish však tvrdí, že je to pouze kamarád, jemuž chtěl udělat radost.

Dannyho Williamse potkal manžel Eltona Johna v gay baru. Mladý muž neměl dosud vlastní bydlení, a tak mu Furnish koupil dvoupokojový byt na jihu britské metropole. Vyšlo ho to na 330 tisíc liber – asi dvanáct milionů korun.

„Furnish a Danny si byli velmi blízcí a často spolu chodili do gay podniků. Elton s nimi nešel, protože nemá rád kluby a často byl na turné nebo pracoval. Fusnish a Danny si spolu užívali také dovolené a volné chvíle v Londýně. Danny je extrémně atraktivní a svalnatý a v klubech mu muži věnují mnoho pozornosti. Teď skončil v hezkém bytě, který mu David pořídil, vzal ho také do zahraničí na výlety. Zřejmě někdo, kdo je trenérem v posilovně, nemá na to, aby letěl první třídou na Havaj,“ tvrdí zdroj deníku The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související