Johnny Depp končí s Francií. Za 630 milionů prodává statek u St. Tropez

Velikost textu: AAA

23. 6. 2015

Herec Johnny Depp v roce 2008 prohlásil: „Moc rád se vracím do Ameriky, abych se viděl s rodinou a přáteli. Ale je úžasné, když jedu zpět domů, do Francie, a žiju v malinké vesničce bez zbytečného humbuku.“ Americká hvězda tehdy tvrdila, že ji život na statku mezi rostlinami naplňuje a do USA se nikdy nevrátí. Jenže před třemi roky se rozešel s přítelkyní Vanessou Paradis a Francii opustil. Teď tuto etapu svého života uzavírá nadobro. Sídlo ve vísce u Saint Tropez totiž prodává, a chce za něj v přepočtu 630 milionů korun.

V domě žil Johnny s Vanessou, s níž má šestnáctiletou Lily-Rose a třináctiletého Jacka. Ačkoli francouzskou hvězdu si nikdy nevzal, letos v únoru se oženil s Amber Heard, již zná teprve tři roky.

„Johnny se rozhodl prodat nemovitost Plan de la Tour, aby uzavřel kapitolu svého života a šel dál. Doufá, že si to tam užije někdo jiný, jak si to tam užíval vždy on,“ uvedl Alexander Kraft z francouzské pobočky společnosti Sotheby’s, která má nemovitost prodat novému majiteli.

Depp si venkovské sídlo nedaleko Saint Tropez koupil v roce 2001.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související