Otec Kate Hudson: Má dcera pro mě umřela!

Velikost textu: AAA

30. 6. 2015

Herečka Kate Hudson nemá s otcem Billem dobrý vztah mnoho let. Bývalý manžel Goldie Hawn se však teď nezdráhal ostře svého potomka odsoudit. Stejně jako Katein bratr Oliver Hudson je pro pětašedesátiletého Billa Hudsona mrtvá.

A co víc. Hudson vyzval svou šestatřicetiletou dceru a o dva roky staršího syna, aby okamžitě přestali používat jeho příjmení.

Mediální přestřelku mezi Billem a potomky vyprovokoval Oliver Hudson. Osmatřicetiletý herec na Den otců vyvěsil na Instagramu fotku, na níž je jako malý chlapec s mladší sestřičkou a otcem. K tomu připsal: „Veselý den zřeknutí se…

„Řekl jsem jim teď: ‚Jste volní.‘ Mám celkem pět biologických potomků, ale považuji se za otce pouze tří dětí. Už nadále nepovažuji Olivera a Kate za své děti. Rád bych je tímto požádal, aby přestali používat mé příjmení Hudson. Nejsou už součástí mého života. Oliverův příspěvek na Instagramu byl podlý, krutý a předem promyšlený útok. Je pro mě teď mrtvý. A Kate také. Truchlím nad jejich smrtí, i když stále chodí po této Zemi,“ prohlásil Bill Hudson.

Ve svém rozhovoru pro Mail On Sunday také zdůraznil, že když se po čtyřech letech manželství s Goldie Hawn rozcházeli, měli hezké vztahy. Až když si v roce 1983 našla Kurta Russella, s nímž žije dodnes, začali se k němu prý chovat otřesně.

„Když jsme se rozešli, nikdy o mě neřekla ani jedno škaredé slovo. Ale když přišel na scénu Kurt, její výpovědi se změnily a já jsem začal být ten zlý vlk. Ptal jsem se jí tehdy: ‚Goldie, proč mě pomlouváš a říkáš, že jsem otec, co nejeví zájem o děti, když to není pravda?‘ A ona se zasmála a dodala: ‚Ach, Bille, ty víš dobře, že to takhle pro novináře líp zní,‘“ tvrdí Hudson v rozhovoru pro Mail On Sunday.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související