Michael Douglas se brání: Nikdy jsem se neléčil se závislostí na sexu!

Velikost textu: AAA

1. 7. 2015

Michael Douglas tvrdí, že se o něm stále šíří řada mýtů, které si bulvár vytvořil v devadesátých letech. Když kupříkladu do kin vstoupil snímek Základní instinkt, napsal britský bulvár, že americký herec trpí závislostí na sexu i v soukromí a musel se léčit. Dodnes si tak lidé myslí, že byl Douglas mladší závislý na sexu. Ale nikdy nebyl a nikdy se s tím prý neléčil.

„Dovolte mi, abych vám vysvětlil, jak celý ten mýtus o mé závislosti na sexu vznikl. Měl jsem problémy s alkoholem, přišel jsem o nevlastního otce a podstoupil dobrý léčebný pobyt v sanatoriu, rozhodně mi to pomohlo pochopit řadu věcí. Základní instinkt zrovna vešel do kin a nepamatuji se, kdo tím chytrým redaktorem z Londýna byl, ale přišli najednou se závislostí na sexu. Byla to nová choroba. Nikdo o tom do té doby neslyšel, ale od té doby se mě to drží. A stále to občas někde vyskočí… Můj otec je na mě za to ale vlastně hrdý… Můj otec je totiž muž velmi milující humor,“ svěřil Michael v rozhovoru pro magazín Event.

Jeho otec Kirk Douglas oslaví v prosinci příštího roku stovku. Tedy pokud se dožije. Michael o tom prý nepochybuje, protože za dlouhověkost prý hollywoodský bard vděčí svému smyslu pro humor a optimismu. Michael pro něj už teď začal plánovat velkolepou oslavu stých narozenin.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související