Slavný herec přiznal: Kondom jsem si nasadil několik hodin před prvním sexem

Velikost textu: AAA

2. 7. 2015

Herec Jeremy Renner je prý typickým příkladem toho, jak je mladý člověk zmatený při prvním sexu, když mu nikdo neposkytne řádné informace, sexuální výchovu a má rodiče, kteří ho neumějí poučit. Otec ho odbyl několika málo slovy a on si tak nasadil kondom už několik hodin předtím, než vůbec došlo k souloži.

„Večírek začal v pět odpoledne,“ vzpomínal na svou první soulož Jeremy při rozhovoru pro magazín Playboy. Podle něj se to odehrálo v době, kdy studoval střední, „a najednou byla půlnoc. Když mi došlo, že se sama nabízí příležitost, musel jsem si nasadit kondom správně ještě předtím, než jsme na to skočili, což jsem udělal čtyři nebo šest hodin předem… Byla to prostě ta náhodná nepříjemná věc, byl jsem tak příšerně nervózní… Stalo se to na vodní posteli mého otce, kde jsme tak nějak oba odpadli. Jsem si docela jistý, že to ani pro jednoho z nás nebylo nic úžasného.“

Renner se snažil získat rady od svého otce, který mu pouze řekl, že má použít kondom a nasadit si ho včas. Jak a kdy přesně, už prý rodič neupřesnil. Ztráta panictví byla pro hollywoodského herce tedy naprosto neromantická. Jak to bývá u většiny lidí.

Probudil jsem se, když její máma volala. Cítil jsem se děsně, že je na mě její máma naštvaná… Vídal jsem je často v obchodě, když jsem balil nákup potravin, viděl jsem se s ní ve škole, ale ona už nikdy nesměla po škole ven… Myslím, že je stále v Modestu, je vdaná a má děti. Ale nemám ponětí, co si myslí. Možná se jde podívat do kina a říká si: ‚Ok, Hawkeye byl můj první.‘ Nebo má možná moji panenku voodoo, co já vím,“ dodal Jeremy v interview pro magazín Playboy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související