Channing Tatum už nemá na břiše pekáč buchet: Teď tam má tohle!

Velikost textu: AAA

2. 7. 2015

Channing Tatum se ve filmu Bez kalhot XXL opět představí jako svalovec s pekáčem buchet na břiše. Snímek vstoupí do kin v půli července, jeho natáčení probíhalo loni. Před ním musel hollywoodský hezoun trávit každý den několik hodin v posilovně a držet dietu. Jenže po poslední klapce se na cvičení vykašlal a začal se cpát. Dnes by tak fanouškům už pekáč buchet ukázat nemohl. Jak sám Channing tvrdí, na břiše má jednu velkou měkkou vanu.

„Teď už mám jen jeden velký břišák a není rozhodně tvrdý. Miluju jídlo a miluju, když se můžu přejídat. Moje manželka je šílená do zdravé stravy. Já jsem pravý opak. Vyrostl jsem na jihu (USA) a jedl křupky Cheetos a roládky Ho Hos. Dají se vůbec roládky Ho Hos koupit tady v Anglii? Takové malé plněné rolády obalené v čokoládě. Hotovka, plná cukru a soli. Na tom jsem vyrostl. A byl jsem vyzáblé děcko. Pak se dostanete do určitého věku, začnete pít pivo a už přibíráte snadno. Ale ve filmu jako Bez kalhot to už nemůžete předstírat. Obvykle před kamerou, když ukážou váš zadek, jak jdete z postele do sprchy, tak můžete ještě břicho vtáhnout,“ svěřil pětatřicetiletý Channing v rozhovoru pro britský magazín Time Out.

Tatum si užívá několik měsíců povalování a přejídání. Ačkoli pak to bude těžce napravovat v posilovně.

„Necvičil jsem od natáčení Bez kalhot. Vím, že se k tomu budu muset zase nakonec vrátit. Nejsem dost dobrý herec na to, abych si nemusel stahovat ve filmu tričko a ukazovat svaly,“ vtipkoval Channing.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související