Rodina bije na poplach: Lily Allen se řítí do záhuby!

Velikost textu: AAA

16. 7. 2015

Zpěvačka Lily Allen dvakrát potratila, v druhém případě sedmiměsíční plod a málem u toho zemřela na sepsi. Po letech od této kruté zkušenosti se jí podařilo přivést na svět dvě zdravé děti – tříletou Ethel a dvouletou Marnie. Přesto jí život netěší. Začala teď hodně pít a noci tráví na večírcích. Rodina a přátelé se bojí, že se řítí do záhuby.

Lily má obě děti s manželem Samem Cooperem. Na festivalu v Glastonbury se tak opila, že zkolabovala a museli ji v bezvědomí odnášet.

„Lily je trochu ztracená a snaží se najít své místo na světě. Je extrémní a byla zvyklá se soustředit jen na jednu životní roli, teď neví, jak zvládat být popovou hvězdou, matkou a manželkou, pořád to řeší. Zdá se tak, že jejím výchozím stavem je divoké paření, protože to dělala většinu života,“ uvedla kamarádka Allen v rozhovoru pro magazín Grazia.

Lily ohrožuje nejen své vlastní zdraví, ale také vztah s manželem Samem. Ten doma hlídá jejich dcery a nelibě sleduje, jak se manželka mění v něco, čím – jak sama tvrdila – už nikdy být nechtěla.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související