Jennifer Garner a Ben Affleck stále nosí snubní prsteny. Ale jen kvůli dětem

Velikost textu: AAA

20. 7. 2015

Den po desátém výročí svatby herci Jennifer Garner a Ben Affleck oznámili, že se rozhodli rozvést. Dvojice to prý považuje za nejlepší řešení také kvůli třem společným dětem. Jenže právě kvůli nim si stále hrají na manžele. Ačkoli ukončení jejich manželství už řeší právníci, oba stále nosní snubní prsteny, aby se devítiletá Violet, šestiletá Seraphina a tříletý Samuel netrápili.

„Chtějí oba, aby jejich děti byly psychicky v pořádku a nemusely řešit problémy dospělých,“ svěřila kamarádka hollywoodských hvězd v rozhovoru pro magazín People.

Garner zrovna natáčí film v Atlantě a jsou tam s ní všechny tři děti. Podle přátel se rozhodla rozvést, protože měla dost toho, že se Ben téměř neukazoval doma kvůli práci, a když už měl volno, tak ho trávil v kasinu.

Ale jí se teď vede skvěle. Děti jsou s ní, to je vše, na čem jí záleží. Je teď silnější než kdykoli dřív,“ dodal zdroj magazínu People.

Affleck létá do Atlanty, aby byl s dětmi v době, kdy s nimi máma být nemůže kvůli natáčení. S ní se však prý osobně nepotkává, aby se vyhnuli případným hádkám.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související