Soud tvrdí: Rapper 50 Cent musí zaplatit, i když vyhlásil bankrot

Velikost textu: AAA

22. 7. 2015

Rapper 50 Cent je dolarový multimilionář. Přesto nedávno na sebe vyhlásil bankrot. Prý proto, aby z jeho slávy nemohly těžit vyžírky. Tou myslel ženu, která ho obvinila, že jí ukradl soukromé porno a vyvěsil ho na internetu. Žena požaduje odškodné ve výši pěti milionů dolarů. Hudebník nechce platit, ale soud mu vzkázal, že zaplatí i v případě, že bude jeho bankrot uznán legálně.

Lastonia Leviston u soudu v New Yorku proces vyhrála a bylo jí uznáno právo na pět milionů dolarů odškodného. Curtis Jackson III. alias 50 Cent však ihned po vynesení rozsudku požádal o vyhlášení bankrotu ve výši deset až padesát milionů dolarů. Soud však rozhodl, že i kdyby byl bankrot uznán, musí Leviston stejně zaplatit.

Podnikám preventivní opatření, která by každý dobrý obchodník udělal v této situaci. Když jste úspěšní a tak, stanete se terčem. A já nechci být ničí cíl. Nechci, aby si na mě kdokoli zacílil a přišel s astronomickými požadavky… Walt Disney požádal o bankrot. Donald Trump požádal o bankrot. Znamená to, že reorganizujete své finance, ale zastaví to jisté věci, které nechcete, aby se staly. Mám docela dobrý tým právníků. Nemusíte se o mě bát,“ vzkázal před týdnem rapper prostřednictvím E! News.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související