Slavná zpěvačka žádala o sperma: Byla lesbička, ale toužila po dětech

Velikost textu: AAA

23. 7. 2015

Zpěvačka Mary Isobel Catherine Bernadette známá pod pseudonymem Dusty Springfield celý život toužila po dětech. Tvrdí to basista Frank Allen, kterého podle jeho výpovědi žádala o sperma. Britská hvězda celý svůj život tajila, že je lesbička, více než po partnerce prý ale toužila po potomcích.

Allena jedné noci požádala o oplodnění proto, aby její dítě zdědilo jeho atraktivní geny.

„Odešli jsme z klubu, ale než jsme se rozešli, položila mi ruku na nohu a řekla: ‚Tikají mi biologické hodiny a zrovna velmi toužím po dítěti. Chci se stát matkou, a pokud bychom měli dítě, vypadalo by velmi dobře. Velmi hezké dítě by to bylo.‘ A pak mi hned vsunula ruku mezi nohy a já jsem seděl totálně ohromený úžasem, nevěděl jsem, co říct, ale šíleně se mi honily myšlenky hlavou. Nedokázal bych to, tak jsem řekl: ‚Já se ale otcem stát nechci, nedokázal bych být tak zodpovědný,‘“ svěřil jednasedmdesátiletý Allen v rozhovoru pro magazín Bang.

Ačkoli o tomto incidentu Dusty prý později odmítala hovořit, byli s Allenem celý život výborní přátelé.

„Dusty nikdy nebyla žádná diva. Ve společnosti byla velmi vtipná a velmi zábavná. S ní jste se tolik nasmáli, zažili jsme spolu úžasné chvíle,“ dodal basista.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související