Tom Cruise si našel čtvrtou manželku. Co na to jeho sekta?!

Velikost textu: AAA

27. 7. 2015

Herec Tom Cruise objíždí Evropu se svým novým filmem ze série Mission Impossible. A tak se mu hodí do krámu řádná propagace. Co může být lepší než hovořit rovnou o nové lásce a svatbě. Jeho PR manažeři tak vypustili do světa zprávu, že se bude počtvrté ženit. Třiapadesátiletý herec se prý bláznivě zamiloval do své mladé asistentky pocházející ze Spojeného království.

Jeho čtvrtou manželkou se prý stane dvaadvacetiletá Emily Thomas, kterou jako osobní asistentku zaměstnal loni. Mladá Britka se zřejmě skvěle hodí také scientologům, kteří prý do výběru manželek Tomovi hovoří. On sám je totiž jedním z propagátorů této kontroverzní sekty.

Cruise prý Emily požádal o ruku během nedávné návštěvy Maroka. Jeho mluvčí však oficiálně odmítl cokoli komentovat. Zprávy nepotvrdil, ale také nijak nevyvrátil.

Tom je bláznivě zamilovaný do Emily a ona cítí to samé. Vždycky je velmi šťastný, když ji má na blízku, je na ni neskutečně hrdý,“ píše britský deník The Telegraph.

Hollywoodský herec byl ženatý už třikrát. Od roku 1990 tři léta s kolegyní Mimi Rogersovou, sedm let do roku 2001 s Nicole Kidman a šest let do roku 2012 s Katie Holmes. S druhou chotí má dvě adoptivní děti a s třetí jedno biologické.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související