George Clooney s manželkou jsou jako trn v patě, tvrdí jejich sousedé

Velikost textu: AAA

27. 7. 2015

Herec George Clooney se loni v září oženil s britskou advokátkou Amal Alamuddin, která ho donutila, aby si v Anglii zřídili sídlo. Protože pracuje z Londýna, rozhodli se pro krásy z této metropole snadno dosažitelného Sonning Eye v hrabství Berkshire. Jestli byl někdo z tamních obyvatel z jejich výběru tehdy nadšený, teď už rozhodně není. Lidé se na slavný pár zlobí. Z poklidného života na anglickém venkově mají peklo. Teď třeba kvůli bezpečnostním opatřením, která Clooneyovi zavádějí.

Hollywoodský herec prý trvá na tom, že v okolí jeho domu – avšak za hranicemi jeho pozemku – budou instalovány stojany s kamerami. Má jich být celkem osm.

Podle deníku Henley Standard lidem ze Sonning Eye vadí, že kamery budou hyzdit okolí a také je neustále natáčet, i když se budou pohybovat dál od Clooneyových. Narušení soukromí prý musejí snášet už řadu měsíců kvůli velkému hluku a provozu, který je vedlejším projevem rozsáhlé renovace nemovitosti, kterou si herec a právnička pořídili loni v říjnu.

„Mnohem lepší bezpečností systém by mohl být zajištěn větším počtem dovnitř mířících a nízko položených kamer,“ píše ve stížnosti občan farnosti Eye and Dunsden, který si na slavný pár a jejich požadavky stěžuje.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související