Úchvatná manželka Micka Jaggera: Pomstila jsem se mu nevěrou!

Velikost textu: AAA

6. 8. 2015

Modelka Jerry Hall tvrdí, že s manželem Mickem Jaggerem neměli otevřený vztah. Přesto spali s jinými osobami. Jak je to možné? Mick několikrát podvedl Jerry, aby se mu pomstila, šla s jiným mužem také. Pak prý ochotně žadonil, aby se k němu vrátila a odpustila mu jeho zálety.

Jenže Mickovi sliby o tom, že už bude hodný, dlouho nevydržely. A když tak na konci devadesátých let prasklo, že má dítě s jinou, Jerry se s ním rozešla. V roce 1999 se rozvedli.

„Neměli jsme otevřený vztah. Chtěla jsem se pomstít. V jednu chvíli jsem měla úlet a užila si aféru s někým jiným. Robertem Sangsterem, velmi milým mužem. Chovatelem koní. Pak Mick hezky žadonil, abych se vrátila. Trvalo to několik týdnů. Byla to jediná má nevěra. Myslela jsem, že se Mick nakonec změní, ale nezměnil,“ svěřila Jerry v rozhovoru pro magazín Radio Times.

Devětapadesátiletá modelka má s Mickem čtyři děti. Ačkoli ji celé manželství otravoval nevěrou, jinak byl prý výtečný partner.

„Je velmi chytrý, velmi zábavný a rozuměli jsme si. Nikdy mě neštval. Ani trochu. Chci říct, jeho akce s jinými ženami byly dost zlé, ale to bylo to jediné, čím mě štval. Neštval mě každý den. Zapíral všechny avantýry až do poslední chvíle. Myslím, že to tak dělají všichni muži. Nakonec měl dítě s jinou a bylo vymalováno,“ dodala Hall.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související