Bláznivá Susan Boyle se přestěhovala do kláštera!

Velikost textu: AAA

15. 6. 2009

Susan Boyle (48) se ještě pár dní asi bude muset po probuzení štípat, aby se ujistila, že se jí to nezdá. Přestěhovala se do nového bytu za 2 miliony liber (62 milionů Kč).

I se svou kočkou Pebbles se přemístila do bytu v bývalém klášteře. Celé stěhování zařizovali zaměstnanci Simona Cowella, hudebního producenta, který byl porotcem soutěže Britain´s Got Talent. Než byt pro Susan najali, měli nakázáno ujistit se, že tam Susan bude smět svou kočku vzít. Susan si tedy zatím byt nekoupila: Simon Cowell ho pro ni pronajal, aby v následujících pěti týdnech měla v Londýně kde složit hlavu. Kromě toho pro ni pronajal ještě čtyři limuzíny: v jedné bude jezdit a ostatní tři budou použity k tomu, aby rozptýlily pozornost fotografů. Jak však uvádí server FemaleFirst, Susan se navzdory tomu všemu ještě nedostavila na zkoušky na nadcházející turné a dále odpočívá.

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/213-anna-wetlinska.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější