ŠOK! Will Smith končí s herectvím! Jde na mateřskou!

Velikost textu: AAA

23. 6. 2009

Will Smith (40) se rozhodl, že na nějakou dobu opustí herectví a bude se věnovat rodině. Umožní tak své manželce Jadě Pinkett-Smith (37), aby se mohla naplno věnovat natáčení nového seriálu.

Americký herec, který byl několikrát nominován na Oscara a který je u nás známý svou nezapomenutelnou rolí v Mužích v černém, na čas pověsil herectví na hřebík. Během této přestávky se chce věnovat rodině, zatímco jeho manželka Jada Pinkett-Smith pro televizi TNT natáčí seriál Hawthorne a syn Jaden Smith (10) v Číně připravuje snímek Kung Fu Kid. Uvádí to portál Contactmusic. Pinkett-Smith, alias Niobe v pokračování série Matrix, přiznala, že její slavný manžel není v domácnosti dvakrát zručný, ale na druhou stranu ví, jak být tátou.

"Will nevaří. Na tyhle věci máme v domě další lidi. Ale zato se stará o děti. Pokud by se cokoliv stalo, nemusím mít strach, protože mám partnera, který všechno zvládne. Jsem tak vděčná, že je Will doma. Navíc si myslím, že si děti příjemně odpočinou, když jejich máma pracuje. Mají tak čas na to, aby mámu ocenili a začalo se jim stýskat. Takové to: ‚Potřebuji mámu, aby to udělala. Stýská se mi, mami,'" uzavírá manželka Willa Smithe. Will Smith a Jada Pinkett-Smith mají dvě děti - Jaden Christopher Syre Smith má 10 let a jeho sestra Willow Camille Reign Smith má osm let. Will Smith má také syna z prvního manželství Willarda "Treye" Christophera Smitha III (16).

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/223-bara-stepanova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější