Jackson stále nebyl pohřben, matka Katherine se s jeho smrtí nedokáže smířit!

Velikost textu: AAA

18. 8. 2009

Tělo Michaela bylo přemístěno do nové krypty.

Matka Michaela Jacksona Katherine nechala ostatky slavného zpěváka zmrazit. Ostatky popové superstar byly původně umístěny na hollywoodském hřbitově Forest Lawn Cemetery v hrobce, kterou vlastní rodina Berryho Gordyho, šéfa nahrávací společnosti Motown. Jacksonova matka Katherine však tělo nechala tajně přemístit do jiné budovy v tomto komplexu, kde je uchováváno v teplotě pod bodem mrazu. Píší to americké noviny. Katherine Jackson má podle deníku New York Post strach z vykradačů hrobů, kteří by mohli znesvětit hrob jejího syna, nebo jeho tělo dokonce ukrást. Proto se rozhodla ostatky svého padesátiletého syna, které navštěvuje údajně dvakrát až třikrát týdně, přemístit.

Zdroje uvádí, že devětasedmdesátiletá matka popového krále stále odkládá Michaelův definitivní pohřeb, protože se stále nemůže s jeho smrtí smířit. Proto také odmítla možnost pohřbít jej v prostoru Gordyho hrobky.

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/261-tereza-sefrnova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější