Melanie Griffith je i s rodinou na odvykací kúře, ničí ji prášky!

Velikost textu: AAA

11. 9. 2009

Antonio Banderas (49) přiznal, že se jeho žena Melanie Griffith (52) léčí ze závislosti na prášcích proti bolesti a terapie zahrnuje celou rodinu.

Antonio Banderas je přesvědčený, že Melanii odvykací kúra prospěje, jen pokud se do procesu léčby zapojí celá rodina. Melanie má s Antoniem dvanáctiletou dceru Stellu a z předchozích vztahů dvě další děti. "Spolu s několika dalšími rodinami se účastníříct, je: Nestyme terapeutického procesu. Moc to pomáhá… A to hlavní, co bych chtěl rodinám závislých lidí ďte se. Musíte se k problému postavit čelem. Neskrývejte svůj problém, protože na konci celého procesu vás čeká to nejkrásnější, že se vám milovaná osoba vrátí. A to je to, o co se teď my snažíme," říká Antonio Banderas. Podle informací serveru FemaleFirst se Melanie začala léčit v Cirque Lodge ve státě Utah v srpnu. Jde o kliniku, jejíž služby už dříve využily i jiné herečky, například Lindsay Lohan a Kirsten Dunst. Melanie se ale ze závislosti léčí už potřetí. Dříve se léčila ze závislosti na alkoholu, kokainu a lécích proti bolesti.

Autor: Petrunkas, zdroj: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/279-klara-pollertovatrojanova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější