Zayn Malik je zbabělec: Dal snoubence kopačky smskou

Velikost textu: AAA

7. 8. 2015

Nevěrným byl Zayn Malik. A nejednou. Přesto to byl on, kdo zásnuby s Perrie Edwards ukončil. A dost necharakterně. Je vidět, že ve dvaadvaceti letech nedozrál v muže, který by byl schopen předstoupit před svou snoubenku a říct jí do očí, že je konec. Raději zbaběle využil moderní technologie a zpěvačce to oznámil textovou zprávou přes mobil.

„Je to neuvěřitelné, je to nezralý chlapeček, který absolutně nemyslí na city nikoho jiného. Perrie je jedna z nejúžasnějších dívek na světě a stála za ním i v tom zlém a nehezkém, když se objevoval s cizími dívkami ruku v ruce. Ale on ukončil jejich zásnuby jedinou textovou zprávou, a to po dvou týdnech, kdy spolu absolutně nepromluvili. Kdo to takto udělá? Ona je zdrcená, což všichni chápou, ale snaží se maximálně soustředit na práci a netvářit se na veřejnosti tragicky,“ svěřila kamarádka Edwards v rozhovoru pro deník The Sun.

Malik a Edwards spolu vlastní dům za tři miliony liber – asi 114 milionů korun. Jeho prodej teď bude představovat další tahanice s pomocí právníků.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související